Lektoři SEN Studio

Nelya Shelegeda
Vedoucí SEN Studio
Nelya je absolventkou taneční školy Grace a ateliéru akrobatického rock and rollu a boogie-woogie, kde obdržela titul Master-Class (Sumy, Ukrajina).

Působila jako pedagožka, choreografka a vedoucí dětského studia akrobatického rock and rollu na dětském zdravotním táboře Zoryana, a také jako trenérka tanečního aerobiku a funku ve fitness centru na vysoké škole Sumy State University.

Když byla součástí národního týmu Sumy State University, stala se laureátem a vítězkou mnoha celokrajinských soutěží ve fitness-aerobiku a funku „Li-Mania“.

Od roku 2006 do roku 2008 spolupracovala se společnostmi NIKE a Planet Fitness a mezi lety 2007 a 2008 dostala příležitost vystupovat na kulturním programu v Čínské lidové republice (Shenzhen), který byl pod záštitou UNESCA.

V roce 2008 vystupovala na taneční akci „Okno světa“ a mimo toho byla součástí baletního představení „Mango“, které se v Pekingu konalo ve stejnou chvíli jako olympijské hry.

Nelya se účastnila letních tanečních škol a mistrovských kurzů v následujících tanečních stylech: Street Dance, Funky Dance, Street Jazz, Hip Hop, House, JazzFunk, Moderna, Jazzová Moderna, Muzikální Jazz.

Od ledna roku 2011 vede pražské taneční studio – SEN Studio – pro děti i dospělé.
Anastasia Dyakonova
Lektorka tanečního rytmiky, základů choreografie, moderního jazzu a contemporary
Vzdělání:
2004–2008 – Luhanská národní univerzita Tarase Ševčenka, Specializovaná vedoucí moderního tance (bakalářský titul)
2008–2009 – Luhanská národní univerzita Tarase Ševčenka, Choreografka (magisterský titul)
2016 – nostrifikace diplomů v České republice

Pracovní zkušenosti
2005 – tanečnice v televizním pořadu „Miss Libanon 2005“
2006 – tanečnice v televizním pořadu „Hvězdná píseň Libanon 2006“
2005–2008 – tanečnice v tanečním projektu „M-Line“
2010–2014 – trenérka gymnastiky a taneční ředitelka v TSC „Allan-Bravo“

Od roku 2016 je Anastasia lektorkou v našem studiu.
Simona Doleželová
Lektorka contemporary, moderny a baletu
Na baletní škole Mgr. Radmily Chmelové v Brně studovala Simona contemporary, modernu a balet pod vedením Sylvi Mičánkové. Ve studiu pokračovala na William´s Dance Academy, kde později i trénovala všechny věkové složky.

V roce 2018 se stala vícemistryní České republiky v kategorii Contemporary Adults Solo a Českou republiku reprezentovala na mistrovství světa v Polsku, konkrétně v kategorii Solo Contemporary Adults.

Na Tanci bez hranic v roce 2019 Simona obdržela roční stipendium ve francouzské taneční škole Art School Center pod vedením Alexandry Lemoine.

Momentálně trénuje contemporary v SEN Studio.
Eugene Nam

Lektor Hip Hopu, Urban Dance a Fusionu

Eugene Nam je profesionální tanečník a choreograf s letitou praxí. Svou taneční kariéru započal v Kazachstánu, kde se od společenských tanců dostal přes street dance až k urban stylu. V 16 letech se o moderní taneční styly začal zajímat více a působil ve skupině Jedi crew. O dva roky později již přesedlal na urban dance.

V roce 2012 se Eugene přestěhoval do Prahy, kde se stal trenérem a lektorem. Momentálně vystupuje v Hudebním divadle Karlín a je choreografem Tvoje tvář má známý hlas. Na starost měl ale i mnoho tanečních videoklipů českých umělců.

Taneční styly: Hip Hop, Contemporary, Urban Dance, Krump, Poppin, Locking, Společenské tance
Anastasia Dovgaleva
Lektorka společenských tanců (latinskoamerické a standardní)
Anastasia je absolventkou klubu sportovních společenských tanců „Olympia“ a tomuto stylu se profesionálně věnuje již 13 let. Je mnohonásobnou vítězkou mnoha ruských i mezinárodních soutěží a dvakrát reprezentovala Dálný východ v latinskoamerickém tanci.

Mezi lety 2013 a 2015 působila jako učitelka rytmu a choreografka na soukromé střední škole Or Avner. Byla také trenérkou latinskoamerického tance v klubu „Olympia“.

Od roku 2017 je Anastasia lektorkou společenských tanců v našem studiu.
Ksenia Burkovskaja
Učitelka programu Vzdělávání dětí v raném a předškolním věku „PREschool“
Vzdělání
2007–2011 – Doněcký institut sociálního vzdělávání, specializace: Základní vzdělávání, kvalifikace: učitelka na základní škole (bakalářský titul)
2011–2012 – Institut postgraduálního vzdělávání technických a pedagogických pracovníků státní vysoké školy „Vysoká škola managementu vzdělávání“, specializace: Vysokoškolská pedagogika, kvalifikace: přednášející na univerzitách a jiných vysokých školách (magisterský titul)
2015 – nostrifikace diplomů na Univerzitě Karlově v Praze

Ksenia má bohaté zkušenosti s dětmi na základních školách a je také konzultantkou v oblasti dětské psychologie a raného vývoje dětí.
První týden — zdarma

Zaregistrujte se, navštivte SEN Studio a všechny lekce máte první týden zdarma!

Zaregistrujte se na týden zkušebních lekcí zdarma

Chcete-li se zaregistrovat, vyplňte následující formulář:

Jméno studenta
Příjmení studenta
Datum narození studenta
E-mail
Telefonní číslo
Poznámka
První dvě lekce — zdarma!